Projektový manažer

Připoj se do týmu Breezy riders

Jsme digitální agentura Breezy a soustředíme se na vývoj vlastního produktu solidpixels. Nadšení pro technologie nás přivedlo až k vytvoření platformy, díky které si web může vytvořit každý.

Někteří naši klienti však dávají přednost individuální péči. Proto tu máme realizační tým, který pro klienta připraví unikátní design a funkce přímo na míru. Projektový manažer tento tým řídí a především se věnuje samotnému klientovi. Provází ho celým procesem, pomáhá mu překonávat těžká místa projektu a stará se o jeho pohodlí, náladu a spokojenost. Rádi tuhle pozici přirovnáváme k horskému průvodci ;-)

Koho hledáme? Jednoduše projekťáka, který zvládá:

  • řídit projekty a hlídá jejich klíčové milníky
  • precizně nastavovat a dodržovat harmonogramy a specifikace projektů
  • komunikovat dovnitř i ven z firmy na prvotřídní úrovni
  • vnímat klienta a jeho (mnohdy nevyřčenou) náladu v průběhu realizace a včas reagovat
  • chápat kontext klienta a umět se rychle zorientovat v jeho oboru podnikání
  • definovat kvalitní zadání, které je kombinací klientových přání a jeho vlastní iniciativy
  • mít přehled o moderních webových technologiích, zařízeních i vychytávkách
  • být inspirativní osobou, kterou bude realizační tým i klient s chutí následovat
  • má chuť na sobě pracovat a rozvíjet se pod naším vedením

  • bude trochu švihlej, aby chápal Breezy kulturu, nejsme zrovna klasická agentura ;-)

Práce v Breezy není jednoduchá. Pro většinu současných kolegů bylo výzvou začlenit se do kolektivu, který má oproti konkurenci výrazně rychlejší tempo, ale přitom netoleruje polovičaté výstupy. Odměnou je skvělý kolektiv, flexibilní pracovní doba, patřičné finanční ohodnocení s odměnami na základě výsledků, příspěvěk na vzdělávání a cestování. Stojí za to se poznat.

Pro koho budeš pracovat?

Přestože jsme menší digitální agenturou, čelíme neustálému přetlaku zakázek a mezi naše klienty patří špičkové firmy z mnoha oborů.

a mnoho dalšíchCo získáš jako Breezy rider?

Prvotřídní produkt a přístup

U vývoje produktu solidpixels neděláme kompromisy. Jde nám o to nacházet nejlepší možná řešení, používat moderní technologie a vytvářet produkt, který bude vynikat globálně.

Skvělá parta lidí

Jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Pomoc a vedení od Martina

Martin se stará o vývoj solidpixels a nastavuje komunikaci s klienty. Určitě s ním u nás ve firmě přijdeš do kontaktu. Bude tady pro tebe jako opora a pomoc v momentech, kdy si nebudeš vědět rady.

Pravidelné dobroty od Kris

Tohle je Kris! Vymýšlí společné akce a zpříjemňuje život nám všem v kanceláři. Mimo jiné se můžeš těšit na pravidelné páteční pečení a jiné příjemné pití a pochoutky, které se ti samy objeví na stole!

Remote office: možnost pracovat z Kypru nebo třeba Barcelony

V Solidpixels jsme měli loni remote office u jezera v severní Itálii, předloni na Kypru, a letos možná v Barceloně. Příležitost jak změnit pracovní prostředí, po práci se vykoupat a večer se nechat ovívat čertvým vánkem za ochutnávky lokálního vína může být k dispozcii i pro tebe.

Kanceláře na Vinohradech

V létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Na oběd, zmrzlinu i do parku či na schůzku.

Společné akce & zábava

Od pravidelných běžeckých tréninků, společných snídaní, přes promítání fotek, motokáry, paintball, únikové místnosti, kola až po konferenci TEDx! Je pravděpodobný, že s náma zažiješ víc, než by sis přál!

Napiš nám něco o sobě, pochlub se svojí prací.
Stojí za to se poznat.

Životopis

Odeslání tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Breezy, s.r.o. k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na tento inzerát. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Jak si žije Breezy rider?

Kde nás najdete?

Wenzigova 11
Praha 2