Péče o zákazníky solidpixels

Připoj se do týmu Breezy riders

Jsme digitální agentura Breezy a soustředíme se na vývoj vlastního produktu solidpixels. Nadšení pro technologie nás přivedlo až k vytvoření platformy, díky které si web může vytvořit každý.

Péče o zákazníky je součást zážitku, který svým zákazníkům poskytujeme. Proto k sobě hledáme člověka, který má službu ve své DNA a baví ho to. Člověka, na kterého se lidi obrací a on vždy ochotně poradí. Člověka, pro kterého žadný dotaz není hloupý, a vyřešení ticketu mu bude přinášet radost a uspokojení.

Koho hledáme? Jednoduše supporťáka, který:

  • rád komunikuje se zákazníky a vždycky jim ochotně poradí, pomůže nebo třeba jen vyslechne
  • umí chápat druhé, jednoduše vysvětlit složité a dovést klienta k výsledku
  • dokáže se vyjadřovat jasně a přímočaře, jeho slovní projev je lidský, jeho texty čtivé
  • hravě ovládá angličtinu slovem i písmem (jsme tu i pro naše zahraniční klienty)
  • rád si hraje s moderními technologiemi, ovládá PC a rozumí internetu
  • má chuť na sobě pracovat a rozvíjet se pod naším vedením
  • sám se ozve, když potřebuje radu nebo upřesnit zadání
  • bude s námi v kancelářích v Praze (sedíme v podkroví kousek od I.P. Pavlova)
  • má na nás dostatek času (počítáme s tebou na full-time)
  • bude trochu švihlej, aby chápal Breezy kulturu, nejsme zrovna klasická agentura ;-)

O čem práce supporťáka je?

Především tu budeš pro naše klienty. Většinu úprav zvádnou sami pomocí administrace, ale znáš to, přítel na telefonu (emailu či chatu) se vždycky hodí. Některé požadavky vyřídíš sám, a nebo je předáš někomu z nás a my je vyřídíme. Budeš tenhle systém požadavků řídit a starat se, aby běžel bezchybně.

Druhým velkým úkolem je být tu pro naše potencionální klienty. I jim je potřeba pomoct, dát jim ochutnat naši službu a vzudit v nich touhu s námi spolupracovat. A když ti zbude čas, je tu náš FB, Instagram a blog, kde rádi poodhalujeme více z našeho prostředí, know how nebo výsledků našich klientů.


Co získáš jako Breezy rider?

Prvotřídní produkt a přístup

U vývoje produktu solidpixels neděláme kompromisy. Jde nám o to nacházet nejlepší možná řešení, používat moderní technologie a vytvářet produkt, který bude vynikat globálně.

Skvělá parta lidí

Jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Pomoc a vedení od Martina

Martin se stará o vývoj solidpixels a nastavuje komunikaci s klienty. Určitě s ním u nás ve firmě přijdeš do kontaktu. Bude tady pro tebe jako opora a pomoc v momentech, kdy si nebudeš vědět rady.

Pravidelné dobroty od Kris

Tohle je Kris! Vymýšlí společné akce a zpříjemňuje život nám všem v kanceláři. Mimo jiné se můžeš těšit na pravidelné páteční pečení a jiné příjemné pití a pochoutky, které se ti samy objeví na stole!

Remote office: možnost pracovat od moře

Solidpixels má remote-office na Kypru, odkud je možné se před prací proběhnout na pobřeží, po práci se vykoupat a večer se nechat ovívat čertvým vánkem za ochutnávky lokálního vína. Aktuálně jsou kanceláře k dispozici do prosince, ale na příští rok naplánujeme něco podobného :-)

Kanceláře na Vinohradech

V létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Na oběd, zmrzlinu i do parku či na schůzku.

Společné akce & zábava

Od pravidelných běžeckých tréninků, společných snídaní, přes promítání fotek, motokáry, paintball, únikové místnosti, kola až po konferenci TEDx! Je pravděpodobný, že s náma zažiješ víc, než by sis přál!

Krátce se představ, napiš něco o sobě nebo se pochlub svojí prací. Stojí za to se poznat. Na tvoje dotazy ráda odpoví Kristýna – backoffice@breezy.cz. Stačí napsat.

Jak si žije Breezy rider?

Kde nás najdete?

Wenzigova 11
Praha 2