Atmosféra v Breezy & solidpixels

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

V Breezy nenajdete vztahy běžné z velkých firem. Ale i přes naše neformální chování, velmi přátelské vztahy a prostředí, dokážeme odvádět skutečně skvělou práci.

Jsme na trhu 14 let. Náš core tým sídlí na Vinohradech a další lidé s námi tvoří na dálku. Někdy je nás více a někdy méně, ale vždy tak akorát, abychom uspokojovali potřeby všech našich klientů.

Ať u nás pracujete jako grafik, kodér, zákaznická podpora nebo office manažerka, vždy spolu vytváříme zážitek, který si naši klienti z Breezy odnášejí.

Chcete se s námi podílet na zážitku, který dodáváme našim zákazníkům? Chcete svobodně vyjadřovat svůj názor a podílet se na našem směřování? Chcete práci, kde se očekává, že budete mezi přáteli a ne mezi kolegy? Chcete s námi rozvíjet Breezy a udržovat nás na vlně moderního webu?

Jsme otevření každému nápadu. Každému, kdo chce o nás zjistit víc.
A těšíme se na nové přátelé.

Od agentury k vlastnímu produktu

Naši hlavní pozornost věnujeme vlastnímu produktu solidpixels – platformě na tvorbu webu. A k tomu se dělíme o naše znalosti na solidpixels academy

Na své klienty jsme pyšní