Frontend kodér pro solidpixels

Připoj se do týmu Breezy riders

Jsme digitální agentura Breezy a soustředíme se na vývoj vlastního produktu solidpixels. Nadšení pro technologie nás přivedlo až k vytvoření platformy, díky které si web může vytvořit každý. Náš produkt pomůže i tobě, aby ses dostal vždy do skvělých výsledků za zlomek času. Sedíme v centru Prahy a náš tým sice nečítá desítky lidí, ale i přesto dokážeme dodávat skvělou službu a produkt stovkám klientů.

Koho hledáme? Jednoduše frontendistu, který:

  • umí technologie jako HTML5/CSS3/LESS a Javascript
  • s přehledem zvládá GIT
  • má zkušenosti s tvorbou responzivních webů
  • má cit pro animace a design
  • má za sebou realizované projekty nebo alespoň chuť na sobě pracovat a rozvíjet se pod naším vedením
  • bude s námi v kancelářích v Praze (sedíme v podkroví kousek od I.P. Pavlova)
  • má na nás dostatek času (ideálně full-time, ale na finálním počtu hodin se dohodneme společně)
  • když potřebuje radu nebo upřesnit zadání, ozve se sám
  • bude trochu švihlej, aby chápal Breezy kulturu, nejsme zrovna klasická agentura

Co získáš jako Breezy rider?

Prvotřídní produkt a přístup

U vývoje produktu solidpixels neděláme kompromisy. Jde nám o to nacházet nejlepší možná řešení, používat moderní technologie a vytvářet produkt, který bude vynikat globálně.

Skvělá parta lidí

Jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Pomoc a vedení od Martina

Martin se stará o vývoj frontendu solidpixels a nastavuje workflow pro tvorbu projektů. Určitě s ním u nás ve firmě přijdeš do kontaktu. Bude tady pro tebe jako opora a pomoc v momentech, kdy si nebudeš vědět rady.

Pravidelné dobroty od Kris

Tohle je Kris! Vymýšlí společné akce a zpříjemňuje život nám všem v kanceláři. Mimo jiné se můžeš těšit na pravidelné páteční pečení a jiné příjemné pití a pochoutky, které se ti samy objeví na stole!

Remote office: možnost pracovat z Itálie

Solidpixels měl loni remote office na Kypru, letos je to serverní Itálie. Příležitost jak změnit pracovní prostředí, po práci se vykoupat a večer se nechat ovívat čertvým vánkem za ochutnávky lokálního vína. Pokud s námi strávíš nějakou dobu, je tenhle remote office k dispozcii i pro tebe.

Kanceláře na Vinohradech

V létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Na oběd, zmrzlinu i do parku či na schůzku.

Společné akce & zábava

Od pravidelných běžeckých tréninků, společných snídaní, přes promítání fotek, motokáry, paintball, únikové místnosti, kola až po konferenci TEDx! Je pravděpodobné, že s náma zažiješ víc, než by sis přál!

Napiš nám něco o sobě, pochlub se svojí prací.
Stojí za to se poznat.

Životopis

Odeslání tohoto formuláře udělujete souhlas spoelčnosti Breezy, s.r.o. k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na tento inzerát. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Fotky místo slov

Kde se potkáme na pohovoru?

Breezy & Solidpixels
Wenzigova 11, Praha 2