B2B Support / Junior Project Manager
v digitální agentuře

Připoj se do týmu Breezy riders

Jsme digitální agentura Breezy a soustředíme se na vývoj vlastního produktu solidpixels. Nadšení pro technologie nás přivedlo až k vytvoření platformy, díky které si web může vytvořit každý.

Sedíme v centru Prahy a náš tým sice nečítá desítky lidí, ale i přesto dokážeme dodávat skvělou službu a produkt stovkám klientů. Péče o zákazníky je součást zážitku, který svým zákazníkům poskytujeme. Proto k sobě hledáme člověka, který má službu ve své DNA a baví ho to. Člověka, na kterého se lidi obrací a on vždy ochotně poradí. Člověka, pro kterého žadný dotaz není hloupý, a vyřešení ticketu mu bude přinášet radost a uspokojení.

Jeho úkolem bude starat se o naše významené klienty, dlouhodobě jim pomáhat rozvíjet jejich stávající webová řešení, přicházet s novými návrhy a nápady na vylepšení a s pomocí týmu tyto menší změnové projekty efektivně řídit. 

Koho hledáme? Jednoduše supporťáka, který:

 • rád komunikuje se zákazníky mailem, telefonicky i na osobních schůzkách
 • vždycky jim ochotně poradí, pomůže a dokáže jim nabídnout řešení na jejich požadavky 
 • precizně odřídí menší změnové požadavky klienta 

 • zvládá nastavovat a dodržovat harmonogramy i specifikace

 • umí s klienty sjednávat dohody a dovede včas vymáhat jejich plnění

 • orientuje se ve webových trendech a ovládá základy projektové řízení

 • umí chápat druhé, jednoduše vysvětlit složité a dovést klienta k výsledku
 • dokáže se vyjadřovat jasně a přímočaře, jeho slovní projev je lidský, jeho texty čtivé
 • hravě ovládá angličtinu slovem i písmem (jsme tu i pro naše zahraniční klienty)

 • rád si hraje s moderními technologiemi, ovládá PC a rozumí internetu
 • má chuť na sobě pracovat a rozvíjet se pod naším vedením
 • sám se ozve, když potřebuje radu nebo upřesnit zadání
 • bude s námi v kancelářích v Praze (sedíme v podkroví kousek od I.P. Pavlova)
 • má na nás dostatek času (počítáme s tebou na full-time)
 • bude trochu švihlej, aby chápal Breezy kulturu, nejsme zrovna klasická agentura ;-)
Práce v Breezy není jednoduchá. Pro většinu současných kolegů bylo výzvou začlenit se do kolektivu, který má oproti konkurenci výrazně rychlejší tempo, ale přitom netoleruje polovičaté výstupy. Odměnou je skvělý kolektiv, flexibilní pracovní doba, patřičné finanční ohodnocení s odměnami na základě výsledků, příspěvěk na vzdělávání a cestování. Stojí za to se poznat.

Co získáš jako Breezy rider?

Prvotřídní produkt a přístup

U vývoje produktu solidpixels neděláme kompromisy. Jde nám o to nacházet nejlepší možná řešení, používat moderní technologie a vytvářet produkt, který bude vynikat globálně.

Skvělá parta lidí

Jsme parta, která dokáže spojovat zábavu s profesionálním přístupem. Dokážeme si užít společné odpoledne na paddle boardech stejně jako získat nejlepší klienty, nebo třeba vyhrát WebTop 100. Jedno bez druhého by nefungovalo.

Pravidelné dobroty od Kris

Tohle je Kris! Vymýšlí společné akce a zpříjemňuje život nám všem v kanceláři. Mimo jiné se můžeš těšit na pravidelné páteční pečení a jiné příjemné pití a pochoutky, které se ti samy objeví na stole!

Remote office: možnost pracovat z Kypru nebo třeba Barcelony

V Solidpixels jsme měli loni remote office u jezera v severní Itálii, předloni na Kypru, a letos možná v Barceloně. Příležitost jak změnit pracovní prostředí, po práci se vykoupat a večer se nechat ovívat čertvým vánkem za ochutnávky lokálního vína může být k dispozcii i pro tebe.

Kanceláře na Vinohradech

V létě je tu trochu horko a v zimě trochu zima! Stejně to tu ale milujeme! Sídlíme v ateliérových prostorech na Vinohradech a všude je to tak nějak šikovně kousek. Na oběd, zmrzlinu i do parku či na schůzku.

Společné akce & zábava

Od pravidelných běžeckých tréninků, společných snídaní, přes promítání fotek, motokáry, paintball, únikové místnosti, kola až po konferenci TEDx! Je pravděpodobné, že s náma zažiješ víc, než by sis přál!

Napiš nám něco o sobě, pochlub se svojí prací.
Stojí za to se poznat.

Životopis

Odeslání tohoto formuláře udělujete souhlas spoelčnosti Breezy, s.r.o. k zpracování Vašich údajů za účelem reakce na tento inzerát. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Fotky místo slov

Kde se potkáme na pohovoru?

Breezy & Solidpixels
Wenzigova 11, Praha 2